Тур по грі

Чарівність залізниці

  • Станьте залізничним перевізником і побудуйте свою імперію.
  • Постійно досліджуйте нові локомотиви і відчуйте привабливість просунутих технологій: пар, дизель, електрика.
  • Розширюйте свою мережу залізниць і прокладайте найприбутковіші маршрути.

 
 
 
 
 
 
 
Почати гру

Rail Nation — Вперед на всіх парах

Чарівність залізниці — Мільйони фанатів по всьому світу присвячують свій вільний час захопленню вагонами, локомотивами та прокладанню рейок. Залізницям присвячено безліч настільних, комп’ютерних ігор, і, навіть, телевізійних серіалів. Але, досі жодна сучасна онлайн-гра не могла зачарувати свою аудиторію.

У Rail Nation всі фанати стратегій і залізниць отримали можливість відкрити свою власну залізничну компанію. Майстерне управління перевезеннями на регулярній основі, співробітництво з учасниками асоціації і продумана стратегія розвитку дозволить вам стати переможцем.

Рост городов возможен только при условии достаточного снабжения их товарами и пассажирами, в которых они нуждаются.

Завжди в русі — ось ключовий аспект залізничного бізнесу. Саме тому в центрі гри — динамічна карта з 3D моделями поїздів. Кожен залізничний магнат бажає, значно збільшити особистий престиж і багатство, та забезпечити перевагу своєї асоціації в прямому суперництві з іншими об’єднаннями. Розрахунок маршрутів і цін на товари відбувається в реальному часі. Вам потрібно розробити і постійно коригувати ефективний розклад транспортування 48 товарів. Отриманий прибуток дозволить гравцям збільшити власний залізничний парк, вибираючи з 36 різних парових, дизельних та електричних локомотивів, а також 48 типів вагонів.

Кількість міст, куди ви зможете доставляти товари, зростає під час гри. Гравці також можуть брати участь у траспортних змаганнях, влаштовуючи перегони поїздів. Ексклюзивні ліцензії дозволяють отримати додатковий дохід. Цільові поставки в міста впливають на їх розвиток.

İstasyon arazisinde alt yapıya yatırım yapmalısınız.

Не забувайте про розвиток інфраструктури своєї станції. За допомогою асоціацій Rail Nation підкреслює необхідність співробітництва між друзями, соратниками і, можливо, навіть суперниками. Наприклад, тільки спільними зусиллями ви можете найняти працівників в свою асоціацію. Тисячі гравців інтегруються і змагаються один з одним протягом ігрового раунду.

За допомогою простих у використанні елементів управління і комплексної навчальної програми, Rail Nation дозволяє поступово увійти в ігровий процес, без перешкод для подальшого стратегічного розвитку. Ігровий раунд триває приблизно 3-4 місяці. Він складається з шести послідовних залізничних епох і фіналу, де всі гравці візьмуть участь у вирішальній битві один проти одного за звання переможця.

Yeni lokomotifler araştırmak ve geliştirmek, oyunda başarı kazanmak için çok önemlidir.

У Rail Nation можна безкоштовно грати через всі поширені браузери. Преміум гравці за невелику плату можуть підвищити ефективність своїх перевезень, застосовуючи додаткові можливості.

Факти про Rail Nation

Видавець: Travian Games GmbH
Розробник: Bright Future GmbH
Тип: Безкоштовна браузерна гра, потребує Flash
Жанр: Залізнична стратегія
Онлайн з: Відкрита бета з січня 2013

Дані про гру

  • 113 поліпшень для локомотивів
  • 50 міст на карті
  • 1708 виробництв на карті
  • Близько 500 зображень аватара
  • 11 станційних будівель з 294 покращеннями
  • 120 працівників
  • 25 гравців в асоціації