Правила гри

Дані правила гри є доповненням до Загальних умов. У випадку блокування облікового запису, а також в цілях кращого розуміння заборонених дій, слід звернутися до Загальних умов і, зокрема, до розділу 8.

Обхід правил гри буде розглядатися як порушення. Всі правила гри також стосуються гравців, які мають намір видалити свій обліковий запис, а також тих, хто вже приступив до безпосереднього видалення.

1. Обліковий запис

 • 1.1.Кожен гравець має право володіти і грати тільки одним обліковим записом в одному ігровому світі.
 • 1.2. Власником облікового запису є особа, чия адреса електронної пошти прописана в налаштуваннях облікового запису. Служба підтримки має право запросити інформацію про електронну адресу для підтвердження права володіння обліковим записом.
 • 1.3. Заборонено і буде каратися, як порушення правил, обмін паролями з іншими гравцями. Виняток: дуальні облікові записи. Вони дозволяється тільки у випадку, якщо гравці облікового запису не володіють або/та не грають на іншому обліковому записі в цьому ігровому світі. Забороняється також використовувати однакові паролі на облікових записах при грі на них з одного комп’ютера.
 • 1.4. Заборонено будь-які спроби отримання незаконного доступу на чужі облікові записи. Будь який вхід, який виконано не власником облікового запису, буде розглядатися як незаконний. Порушення можуть призвести до виключення облікового запису з гри. Команда підтримки ніколи не буде проситиме ваш пароль!
 • 1.5. Гра на обліковому записі повинна вестися тільки для досягнення власного успіху, а не виключно в цілях розвитку або вигоди для іншого облікового запису. Облікові записи, які використовуються тільки для забезпечення інших облікових записів (“пушингу”), заборонені.
 • 1.6. Неактивні облікові записи, як правило, в Rail Nation не видаляються.

2. Мережевий етикет

 • 2.1. Заборонені і будуть покарані образи, наклеп та інші неприємні коментарі про інших гравців в будь-якій формі і в будь-якому місці гри.
 • 2.2. У чатах, профілях та ігрових повідомленнях допускається використання тільки офіційної мови сервера або англійської. Офіційна мова сервера визначається прапором, який зображено на екрані вибору ігрового світу. Деякі сервери можуть бути багатомовними.
 • 2.3. Размещение интернет-ссылок в чате, профиле и на игровом форуме запрещено. Исключение составляют ссылки (адрес должен быть полным, без сокращений) на страницы компании Travian Games GmbH и ее партнеров, а также на популярные надежные ресурсы (такие как Youtube, Википедия и т. п.). Важно: содержимое страницы, на которую ведет ссылка, должно отвечать общим нормам, обозначенным в настоящих Правилах игры.
 • 2.4. Заборонено рекламу будь-якого виду, спам і  “листи щастя”.
 • 2.5. Заборонено публікувати ігрові повідомлення, листи або уривки з чатів на форумі без згоди всіх залучених в розмову сторін.
 • 2.6. Заборонено закликати гравців до порушення правил гри, видалення або передачі  облікового запису чи пароля.
 • 2.7. Забороняється і веде до покарання використання помилок гри. Те ж саме відноситься до використання скриптів, ботів та інших подібних програм. Гра повинна вестися тільки з використанням звичайних браузерів, а не модифікованих для гри Rail Nation. Винятком є використання графічних пакетів.
 • 2.8. Забороняється імітація офіційних структур Rail Nation, як і використання імен, назв, що носять неетичний чи політично некоректний характер. Порушення даного правила веде до негайного видалення облікового запису з гри.

3. Адміністрація

 • 3.1. Покарання при порушенні правил визначають працівники служби підтримки та адміністратори. Втрати внаслідок блокування: втрачена вигода, змагання або будь-які інші – не компенсуються. Гравець не може вимагати компенсації або заміни втраченого часу функцій преміум-класу (ПЛЮС-акаунт, стартовий пакет, дослідник) протягом часу блокування. У гравців, які купують преміум-кредити, немає ніяких привілеїв при обробці листів, тривалості блокування і визначенні покарання.
 • 3.2. У разі порушення правил гри, єдиною контактною особою є працівник Служби підтримки ігрового світу, де знаходиться обліковий запис. Гравці можуть відправити апеляцію, виклавши обставини, що склалися і свою точку зору заповнивши форму зворотного зв’язку за адресою: https://support.rail-nation.com Якщо у гравця є вагомі підстави сумніватися в справедливості прийнятого рішення, він може звернутися в Службу підтримки з проханням переслати його запит на більш високий рівень. У цьому випадку справу буде переглянуто.
 • 3.3. Команда Rail Nation залишає за собою право змінювати правила гри в будь-який час.
 • 3.4. Якщо  будь-які положення даного документа є недійсними або стануть такими, то це не вплине на дійсність інших положень даного документа. Адміністратори зобов’язуються заміняти недійсні положення новими якомога швидше.