Правила гри

Дані правила гри є розширенням Загальних умов. У випадку блокування облікового запису, а також в цілях кращого розуміння заборонених дій, слід звернутися до Загальних умов. Зокрема, до розділу 8.
Обхід правил гри буде розглядатися як порушення. Всі правила гри також стосуються гравців, які мають намір видалити свій обліковий запис, а також тих, хто вже приступив до безпосереднього видалення.

1. Обліковий запис

1.1. Кожен гравець має право володіти і грати тільки одним обліковим записом в одному ігровому світі.
1.2. Власником облікового запису є особа, чия адреса електронної пошти прописана в налаштуваннях облікового запису. Служба підтримки має право запросити інформацію про електронну адресу для підтвердження права володіння обліковим записом.
1.3. Заборонено і буде каратися, як порушення правил, обмін паролями з іншими гравцями. Виняток: дуальні облікові записи. Вони дозволяється тільки у випадку, якщо гравці облікового запису не володіють або/та не грають на іншому обліковому записі в цьому ігровому світі. Забороняється також використовувати однакові паролі на облікових записах при грі на них з одного комп’ютера. У разі підозри команда підтримки гри має право оцінити ситуацію та вжити необхідних заходів для захисту чесного ігрового процесу.
1.4. Заборонено будь-які спроби отримання незаконного доступу на чужі облікові записи. Будь який вхід, який виконано не власником облікового запису, буде розглядатися як незаконний. Порушення можуть призвести до постійного або тимчасового виключення облікового запису з гри. Команда підтримки ніколи не буде питати ваш пароль!
1.5. Неактивні облікові записи, як правило, в Rail Nation не видаляються.

2. Мережевий етикет

2.1. В чатах, профілях та ігрових повідомленнях дозволено використовувати лише офіційну мову сервера або англійську , якщо не включено переклад повідомлення, який використовує мовну версію сервера. Офіційна мова сервера визначається прапором на екрані вибору ігрового світу. В деяких ігрових світах може бути дозволено використання декількох мов, в таких випадках це завжди чітко вказано.
2.2. Заборонено розміщувати посилання в чатах, профілях та форумах в грі. Винятком є повні посилання (без скорочень), що ведуть на домени Travian Games GmbH та/або дочірніх компаній або довірених сторінок (YouTube, Wikipedia і так далі). Проте будь-які посилання, навіть на надійні сайти, які містять неприйнятний вміст, заборонені.
2.3. Заборонено рекламу, спам і “листи щастя”.
2.4. Заборонено публікувати ігрові повідомлення, листи або уривки з чатів або ігрового форуму без згоди всіх залучених в розмову сторін.
2.5. Заборонено закликати гравців до порушення правил гри, видалення або передачі облікового запису чи пароля.
2.6. Використання помилок в грі заборонено. При виявленні таких фактів гравців буде покарано. Це ж стосується використання скриптів, ботів або інших подібних програм. Гра повинна вестися тільки з використанням звичайних браузерів, а не модифікованих для гри Rail Nation. Винятком є використання графічних пакетів.
2.7. Порушення даного правила веде до негайного видалення облікового запису з гри.
2.8. В ігрових чатах і внутрішньоігрових повідомленнях забороняється видавати себе за співробітника гри Rail Nation.

3. Адміністрація

3.1. Покарання при порушенні правил визначають працівники служби підтримки та адміністратори. Втрати внаслідок блокування: втрачена вигода, змагання або будь-які інші — не компенсуються. Гравець не може вимагати компенсації або заміни втраченого часу функцій преміум-класу (ПЛЮС-акаунт, стартовий пакет, дослідник) протягом часу блокування. У гравців, які купують преміум-кредити, немає ніяких привілеїв при обробці листів, тривалості блокування і визначенні покарання.
3.2.У разі порушення правил гри, єдиною контактною особою є працівник Служби підтримки ігрового світу, де знаходиться ваш обліковий запис. Гравці можуть відправити апеляцію, виклавши обставини, що склалися і свою точку зору заповнивши форму зворотного зв’язку за адресою: https://support.rail-nation.com Якщо у гравця є вагомі підстави сумніватися в справедливості прийнятого рішення, він може звернутися в Службу підтримки з проханням переслати його запит на більш високий рівень. У цьому випадку справу буде переглянуто.
3.3. Команда Rail Nation залишає за собою право змінювати правила гри в будь-який час.
3.4. Якщо будь-які положення даного документа є недійсними або стануть такими, то це не вплине на дійсність інших положень даного документа. Адміністратори зобов’язуються заміняти недійсні положення новими якомога швидше.
3.5. Команда Rail Nation залишає за собою право захищати чесний ігровий процес і гравців у будь-який час, особливо в ситуаціях, коли оцінка потенційної шкоди вказує на те, що завдано шкоди ігровому процесу та/або одному або декільком гравцям. У подібних ситуаціях команда Rail Nation має повне право вживати необхідних дій відповідно до ситуації, навіть якщо цей випадок не прописаний чітко в даних правилах гри.

4. Чесна гра

У випадках, коли однакове і справедливе ставлення до всіх гравців не підтримується одним або кількома гравцями, наступне буде розглядатися як порушення правил чесної гри і призведе до ігрових покарань:

4.1. Умисне порушення нормального ігрового процесу шляхом виконання наступних дій:
-Неодноразове використання одного і того ж слова або виразу (спам будь-якого виду)
-Використання помилок гри
-Образи, приниження, погрози, публічні звинувачення або будь-які інші сумнівні коментарі, відгуки або дії.
4.2. Наклеп або зневажливі висловлювання на адресу гравця, групи гравців або офіційних представників гри в одному або декількох ігрових світах, незалежно від того, чи присутній гравець або член групи в ігровому світі чи ні.
4.3. Прямі або непрямі образи, що стосуються релігії, статі або раси по відношенню до одного або декількох гравців.
4.4. Використання образливих скорочень (відповідно пунктів 4.1., 4.2. і 4.3. розділу “Чесна гра”).
4.5. Навмисне створення одним гравцем двох або більше облікових записів в одному і тому ж ігровому світі з метою будь-якого маніпулювання ігровими можливостями..