Поради та хитрощі

Ви новий гравець, який потребує порад на старті гри? Або ветеран, який хоче оптимізувати та покращити свій стиль гри? Тут ви можете знайти серію підказок для цієї гри.
Шановні гравці! У Rail Nation найважливіше — це командний дух! Ви дуже швидко зрозумієте, що йти одному по шляху створення власної залізничної імперії — цього недостатньо. Необхідно об'єднуватися в асоціації та разом працювати на місто, щоб в кінці раунду перетворити його в мегаполіс. Хороша стратегія і продумані угоди створюють унікальне почуття причетності, яке в кінцевому рахунку призводить до успіху. І ще більш важливим є те, що це надає надзвичайної чарівності ігровому процесу і приносить задоволення від гри Rail Nation. Я бажаю вам відмінно провести час за грою в Rail Nation! Bruno Hertlein, гейм-дизайнер

Командна гра

Приєднуйтесь до вже існуючої асоціації. Ви не лише отримаєте значні переваги, але і отримаєте цінні поради від своїх товаришів по грі. Грати разом завжди цікавіше!

Залізнична імперія

Завжди, як тільки є можливість, розвивайте споруду депо на своїй станції. Чим вищим буде рівень депо, тим більше ви зможете мати локомотивів, а отже, ви будете перевозити більше товарів, отримуючи більший дохід і заробляючи бали престижу.

Ланцюжки поставок

Будуйте маршрути таким чином, щоб перевозити товари “по ланцюжку”, наприклад: дерево -> дошки, дошки -> місто. Таким чином, ви зможете зменшити час, коли ваші локомотиви будуть йти без вантажу, а отже, зможете заробити більше грошей і балів престижу.

Керування станцією

Якщо ви граєте в активній асоціації, то намагайтеся швидше підвищувати рівні ресторану, торгового центру і готелю. Члени вашої асоціації допомагатимуть вам збирати бонуси з цих будівель.

Дух досліджень

Підвищуйте рівень лабораторії з таким розрахунком, щоб для кожної епохи ви могли вивчати технологію зчеплення. Також постарайтеся накопичити бали досліджень в кінці епохи, щоб з початком нової епохи відразу ж почати вивчення нових потягів. Крім балів дослідження під час зміни епох слід також мати запас грошей на рахунку, щоб з початком нової епохи ви могли максимально швидко підвищити рівень депо.

Кращий огляд

Використовуйте віджети. Вони дозволять вам стежити за прогресом усіх підключених міст та збирати бонуси членів вашої асоціації лише за допомогою одного кліку миші.

Об’єднання в фіналі

Після шести епох починається фінальна стадія гри за участю найбільших мегаполісів. Тут дуже важливо грати згуртовано, прислухаючись до порад досвідчених гравців. Досягти успіху ви зможете тільки працюючи разом.

Кар’єра

Спробуйте отримати кар’єрні досягнення та винагороду за їх досягнення. Це не тільки збільшить ваш рівень кар’єри, але також дасть можливість отримати власний кар’єрний локомотив, який ви зможете вдосконалювати.

Ознайомча екскурсія

Розібравшись в грі та зігравши кілька раундів в класичному сценарії, спробуйте зіграти в інші сценарії Rail Nation. Таким чином ви зможете поглянути на гру під іншим кутом та отримати новий ігровий досвід і задоволення від гри.

Свіжі виклики

Після того, як ви станете досвідченим гравцем, рекомендуємо почати стежити за особливими ігровими світами. Наприклад, сценарій Platform X пропонує абсолютно нові елементи ігрової механіки.